Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poparcie dla PiS topnieje, zyskuje PO. Najnowszy sondaż preferencji partyjnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 kwietnia 2017 r. o 12:24 Powrót do artykułu
To jest ostrzeżenie dla PiS-u. O następne wybory jestem spokojny. PiS się poprawi i wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na 500+ poszło tyle samo pieniędzy co na ośmiorniczki, "ciechy", i inne + vat wyłudzony na co było przyzwolenie. Nic tępaku nie rozumiesz. Wracaj do książek bo w poniedziałek klasówka.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-------------------------------------
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ile narabałeś  dzieci, że tak chwalisz 500+, bo ja mam 60 lat,zapieprzam już 40 lat i obecnie na te twoje 500+, oby szlag trafił cholernych pisowcw, ja na  swoje zapieprzałem nikt mi nie dawał za darmo 500+ i kuźwa ile mam jeszcze tępaku pieprzonych cholerny nierobie zapieprzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN24 jako źródło rzetelnej informacji????? BUAHAHAHAHAHA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na 500+ poszło tyle samo pieniędzy co na ośmiorniczki, "ciechy", i inne + vat wyłudzony na co było przyzwolenie. Nic tępaku nie rozumiesz. Wracaj do książek bo w poniedziałek klasówka.
Pytałem raczej o kwotę, nie prosiłem o przerzucanie tego na inną stronę. Dzięki za argument dla mnie. Aha, ad hominem miało chyba właśnie oznaczać poddanie się xd Dzięki, pouczę się elektroniki. Dla ciebie zaleam naukę retoryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, a co ma napisać TVN?;d. Nie macie się już na kogo powoływać?;d. Pis posiedzi jeszcze minimum jedna kadencję:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę w komentarze a tu większość pokopiowana, co tu się stało :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zrobiłem sondaż PIS 49% Kukiz 15' 21% PO 12% Nowoczesna 8% PSL 3% Niezdecydowanych 7% W sondażu wzięło1012 oosób w różnym wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże zlituj sie nad nami pracującymi już 30-40 lat i już nad emerytami, którym zapieprzono ich pieniądze na 500+ my ledwie już cipiemy a musimy zapieprzac na czyjeś bachory, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
TVN24 jako źródło rzetelnej informacji????? BUAHAHAHAHAHA!!!!!
Trochę jednak bardziej rzetelne niż tvpis... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pkb w góre, rating w góre, ilośc urodzeń w góre, bezrobocie w dół, a dziennikwschodni do spółki z tvn swoje, myślicie, że ktoś Wam jeszcze wierzy? Czyżby naszą gazetę kupił Soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pkb w góre, rating w góre, ilośc urodzeń w góre, bezrobocie w dół, a dziennikwschodni do spółki z tvn swoje, myślicie, że ktoś Wam jeszcze wierzy? Czyżby naszą gazetę kupił Soros?
Ale jakby sondaż pokazał PiSowi więcej punktów procentowych, to wtedy byłby nagle prawdziwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to się nazywa "zaklinanie" rzeczywistości :))- a w USA miała wygrać Hillary - też tak sobie sondaż... a w PL Bronek ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
i to się nazywa "zaklinanie" rzeczywistości :))- a w USA miała wygrać Hillary - też tak sobie sondaż... a w PL Bronek ;)
Wiesz że sondaże nie odzwierciedlają tego co się dzieje na exit poolu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z 500+, my chcemy godnych wynagrodzeń  i godnych emerytyur za pracę, ludzie nie dajmy się calkowicie zniewolić, wyjdźmy i walczmy na śmierć na zycie bo nas zagłodzą za naszą pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiarygodniejszy jest sondarz na marszach kodomitow, strajk nauczycieli, marsz antyaborcyjny, w obronie sądow, itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielonym burakom to się chyba przecinek przemieścił. Gdzie te ich 28% chyba w burakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***biznes.interia.pl/makroekonomia/news/nasz-dlug-wzrosl-o-10-procent-i-przekroczyl-bilion-zl,2497963,2156
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z powodu 500+, macie tą swoją rozmnażająca się patologię, teraz będziecie zapieprzać do śmierci na nich bo się narozmnażała i dalej rozmnaża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielonym burakom to się chyba przecinek przemieścił. Gdzie te ich 28% chyba w burakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto che głosować jeszcze na PO, albo sondaż się zmanipulowany, albo ludzie są takimi idiotami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...